Boxers van Ryckogie...... where boxers become Champions 

Click here to edit subtitle

Resultaten / Results 2017

04/03/2017 : 1895er Boxer Ausstellung Dusseldorf - keurmeester : Mevr.Ioana Milea ( Roe )

                     Lavanda : kampioensklasse :   1° Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH)

                                                                  Golden Klubmedaille 

                     Queen : tussenklasse :  2° Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH) Res.

 

05/03/2017 : 1895er Boxer Ausstellung Dusseldorf - keurmeester : Dhr.Carsten Berndt ( Dtsl )

                     Lavanda : kampioensklasse :   1° Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH) 

                                                                  Golden Klubmedaille  

                      Queen : tussenklasse :  2° Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH) Res.

  

 

22/04/2017 : Boxer Ausstellung Monchengladbach - keurmeester : Mevr.Birgit Achterhold ( Dtsl ) 

                     Wolf : Veteranen klasse : 2° Excellent + Anw.Dt.Vet.Ch. (VDH) Res.

                     Queen : tussenklasse :  1°Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH) 

                                                        Golden Klubmedaille  

 

23/04/2017 : Boxer Ausstellung Monchengladbach - keurmeester : Mevr.Beate Spelsberg ( Dtsl ) 

                     Wolf : Veteranen klasse : 1° + Anw.Dt.Vet.Ch. (VDH)

                                                           Golden Klubmedaille  

                     Queen : tussenklasse :  1°Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH) 

                                                         Golden Klubmedaille  

   

 

26/05/2017 : JAHRESSIEGER SLOVAKIJE - keurmeester : Mevr. Beatrice Stocchi ( It ) 

                    Queen : tussenklasse :  3°Excellent  ( uit meer dan 20 )

 

28/05/2017 : ATIBOX SLOVAKIJE - keurmeester : Mevr. Alena Zarska 

                    Queen : tussenklasse :  Excellent 

 

05/06/2017 : Neunkirchen-Saarbrucken - Duitsland - Nationale - keurmeester : Mevr.Angelika Hartmann ( Dtsl ) 

                     Queen : tussenklasse :  1°Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH) 

 

11/06/2017 : JAHRESSIEGER NEDERLAND - keurmeester : Dhr.Pedro Bispo ( Port )  

                     Queen : tussenklasse :  1°Excellent   + 2de beste gele teef in show

 

22/07/2017 : Luik Golden Dog Trophy - Belgie - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr.Goran Gladic ( Serv ) 

                    Queen : tussenklasse :  1°Excellent + CAC + R.CACIB

23/07/2017 :  Luik Golden Dog Trophy - Belgie - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr. Vasco Pocas ( Port ) 

                     Queen : tussenklasse :  1°Excellent + CAC + CACIB  + BOB 

 

29/10/2017 : Leuven - Belgie - CAC/CACIB - keurmeester : Dhr.Piet Roosenboom ( B ) 

                     Hope : Babyklasse : 1° véélbelovend + beste baby in show

 

26/11/2017 : Dogachtigen - Nederland - keurmeester : Dhr.Oliver Erat ( Oost )  

                    Hope : Babyklasse : 1° véélbelovend 

 

09/12/2017 : Kassel - Duitsland - Nationale - keurmeester : Dhr.Mathias Wolf ( Dtsl ) 

                     Queen : open klasse :  1°Excellent + Anw.Dt.Ch. (VDH) 

 

17/12/2017 : Brussels Dog Show - Belgie - CAC/CACIB - keurmeester : Dhr.Pedro Bispo ( Port )  

                    Queen : open klasse :  1°Excellent + CAC + CACIB 

  

                                            

 

 

 

Resultaten / Results 2016

09/01/2016 : Paris Dog Show - CAC/CACIB - keurmeester : Dhr.Giannone Salvatore ( Frkr )

                      Lavanda : kampioensklasse :   1° Excellent 

 

21/05/2016 : ATIBOX SLOVENIE - keurmeester : Juta Haranen 

                     Queen : jeugdklasse : uit een groep van 29 ! 

 

14/08/2016 : Mechelen - Belgie - CAC/CACIB - keurmeester : Dhr.Hans-Joachim Dux ( Dtsl ) 

                     Queen : jeugdklasse : 1° excellent + Beste jeugd + BOS  

 

27/08/2016 : Jahressieger Belgie - keurmeester : Mevr.Vesna Curcic ( RS ) 

                    Queen : jeugdklasse : 1° excellent + Beste gele jeugdteef + CCC

                                                     Jahresjugendsiegerin 2017 -  Prinses 

 

24/09/2016 : Maastricht - Nederland - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr.Branislav Rajic

                    Queen : jeugdklasse : 1° excellent + R.CAC

 

25/09/2016 : Maastricht - Nederland - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr.C.de Giuliani ( It )

                    Queen : jeugdklasse : 2° excellent 

 

05/11/2016 : Bleiswijk - Nederland - CAC/CACIB - keurmeester : Dhr.H.Almgren  

                    Queen : jeugdklasse : 1° excellent  

 

09/12/2016 : Amsterdam Holland Cup - keurmeester : Dhr. Bas Bosch ( Ndl ) 

                    Queen : jeugdklasse : 2° excellent 

  

  

 

 

                      

 

 

 

RESULTATEN / RESULTS 2015

21/06/2015 : Douai - Frankrijk - CAC/CACIB : keurmeester Mevr Griffa Bocca Adriano ( It )   

                     Lavanda : open klasse : 2° Excellent + RCAC  

                     => handling Gino of Gypsy the Dog at Golden Eyes : kampioensklasse : 1° Excellent + CACIB + BOB

 

30/08/2015 : Luxemburg - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr Levente Miklos ( Hun )  

                    Lavanda : open klasse : 3° Excellent

 

13/09/2015 : Libramont - Belgie - CAC/CACIB : keurmeester : Mevr Vija Klucniece ( Let )  

                    Lavanda : open klasse : 1° Excellent + CAC 

                    => met deze CAC werd Lavanda BELGISCH KAMPIOEN met 4

                    CAC's uit 4 shows !!!! 

 

08/11/2015 : Bleiswijk - Nederland - CAC/CACIB : keurmeester : Mevr. M.Wildman ( UK )

                     Lavanda : kampioens klasse : 1° Excellent + R.CAC + CACIB

 

11/12/2015 : Amsterdam Holland cup - Nederland - CAC/CACIB : keurmeester : Mevr.Annette Wijnsouw ( Ndl )

                     Lavanda : kampioens klasse : 2° Excellent 

 

 

 

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2014

07/12/2014 : Brussel - Belgie - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr E. Engh ( NO )     

                     Olimpia : 1° puppy klasse gestroomde teefjes - beste pup gestroomde teefjes - beste pup teefje 

28/09/2014 : Maastricht - Nederland - CAC/CACIB : keurmeester : Mevr. K Gilliland ( Ierl )

                         Lavanda : 1° Excellent Intermediate class + RCAC + RCACIB

 

27/09/2014 : Maastricht - Nederland - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr. Victor v Raamsdonk ( B ) 

                         Lavanda : 1° Excellent Intermediate class + CACIB

 

21/09/2014 : Libramont - Belgie - CAC : keurmeester : Dhr. Jonny Anderson ( Ie )

                         Lavanda : 1° Excellent Intermediate class + CAC + BOB

                                                      and gets the title of

                   GERMAN WORKING DOG CONTINENTAL WINNER 2014

 

24/08/2014 : Mechelen - Belgie - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr. Victor v Raamsdonk ( B ) 

                         Lavanda : 1° Excellent Intermediate class + CAC + RCACIB

 

23/08/2014 : Debrecen - Hongarije - CAC/CACIB : keurmeester : Dr. Varszegi Zsofia ( Hon )   

                         Olimpia :  1° Veel belovend baby class + beste baby Teef  +

                                       beste gestroomde baby + BESTE BABY of BREED  

 

03/08/2014 : Leuven - Belgie -  CAC : keurmeester  : Mevr. Colette Muldoon ( Ierl )

                         Lavanda : 1° Excellent Intermediate class + CAC

 

 

29/06/2014 : JSZ Nederland Boxervrienden : keurmeester : Torsten lemmer ( Dtsl )

                         Lavanda : 1° Excellent Intermediate class

                         Varenne : Intermediate class

                         Kaio : Excellent Open class 

                         Wolf : 2° Excellent  Champion Class 

 

 

Kleto van Ryckogie became New Champion of TURKYE

with  2 x Excellent + 2x Best Male + 2x CAC + 2x CACIB

  

                     +2X BOB + BOG 2  

 

 

09/02/2014 : Eindhoven - Ndl - CAC/CACIB :  keurmeester : Ms. Feuz E ( Switzerland )

                         Lavanda : 2° Excellent Youth class

                         Varenne : 4° Excellent Youth class

 

08/02/2014 : Genk - B - CAC : keurmeester : M. Krol Piotr ( Polen ) 

                         Lavanda : 2° Excellent Youth class

 

25/01/2014 : Moeskroen - B - CAC/CACIB : keurmeester : M.Oliveira Rui ( Port )

                         Lavanda : 2° Excellent Youth class

 

11/01/2014 : Kleto van Ryckogie became New Champion of San Marino with

                         2 x Excellent , BOB , Best Male , CAC , BOG 2 

 

 

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2013

** 20/01/2013 : First result of 2013 .... and what a result !!!

      KLETO van RYCKOGIE : Excellent Youth class + BEST YOUTH MALE + BEST YOUTH +

                                                 BEST MALE +  BOB

     after that he became 3th Best youth in Show and than 3th Best in Show of G2

     I'm very proud of our boy KLETO ( DIEGO ) but also to owners Cenk Dilbaz &

     his wife and to Kleto's trainer . Many thanks to all of them !

 

     judges : Ozan Belkis ( TR ) & Rita Kadike Skadina ( LV ) 

    KLETO is a son of our Champion Wolf di Noi Vincere  x  Y.Ch Itaca van de Patshoeve 

                                    

 

** zondag 17/02/2013 : Hoogstraten - Belgie - CAC/CACIB : 

     KAIO van RYCKOGIE : First show... 1°sg Youth class + BEST Fawn YOUTH MALE +

                                                                     BEST YOUTH MALE

     Keurmeester : Dhr.Jochem Eberhardt (Den)

                                    

KAIO is a son of our Champion Wolf di Noi Vincere  x  Y.Champion Itaca van de Patshoeve  

 

** zaterdag 13/04/2013: Antwerpen - Belgium - CAC/CACIB :

      judge : Dhr  Joao Vasco Pocas ( Port )

      Perdita : 1° Excellent Open Class + RCAC + RCACIB

 

** zondag 28/04/2013 : LG Saarlouis - Germany : Judge Ms Beate Spelsberg ( Germany )

      LAVANDA  van RYCKOGIE : ... her first show ever  ( she was only 2weeks older than Baby so          she was the youngest in puppy class !! ) : 2° very promising


  
   Y.CH.Perdita El Tomex : 1° EXCELLENT Open class + ANW Sch. Dts Champion VDH

 

**  18 & 19/05/2013 : ATIBOX HONGARIJE : nice week in Hungary , very good weather and a lot                                        of  new boxerfriends 

                                     seen some amazing dogs .. and we are also proud of our results :


** VARENNE - baby class : his first ever show ... and he did it well ... was just to impressed of

                        everything to get  it a little better but it went well and gets nice commens of

                        Hungarian judge Jozsef Bankuti

 
** LAVANDA - puppy class : nice comments of Italian judge Fabrizio Censi , did it well

 

  

** PERDITA -open class : excellent work with nice comments of Hungarian judge Zsofia Varszegi

                                           ( she was in the last 10 !!! )


** WOLF : after being for 1year in Sweden with our friends from Cherjess kennel , he comes                            back to
 Belgium ...

                  and in which way ... in a incredible Champion class with 28 dogs he was in the last 8 !!

                  judge was Russian Szergej Vanza

                  thanks to Christian for handle him , thanks to both Christian & Jessica to take care

                 of my boy during the last year and also many many thanks to EMILIA for her care

                 and her nice present to Wolf ... I will keep it till the last day ....

                 hope to see all of you soon

 

** zondag 02/06/2013 - Oss - Nederland - CAC/CACIB : keurmeester Dhr Webb ( UK ) : 

     Perdita : 1°excellent Open class + RCAC + CACIB   

 

** zondag 23/06/2013 : LG Lengerich - Dtsl : keurmeester Mevr Angelika Hartmann( Dtsl ) 

     Lavanda van Ryckogie : 2° Very Promising in Jungstenklasse /  puppy class

    Y.CH.Perdita El Tomex : 1° Excellent  in open class + ANW. Dt.CH.(VDH)

                                                            Goldene Klubmedaille 

 

** zondag 30/06/2013 : Genk - Belgie - CAC/CACIB : Keurmeester : Paulk Joanna ( USA )        

     Y.CH.Perdita El Tomex : 1° Exc open class + CAC/RCACIB  

 

** zaterdag 06/07/2013 : Echt - Nederland - CAC/CACIB : Keurmeester :J.J.Melchior ( Lxb )

     Y.CH.Perdita El Tomex : 1° Exc open class +RCACIB 

 

** Kleto "Diego" van Ryckogie - son of CH.Wolf di Noi Vincere x Y.Ch.Itaca van de Patshoeve

      became last weekend on 3 nights show :


     05/07/2013 Nat  - 1° EXC - CAC - BOB - Judge Maite Gonzalbo Lorenzo (SP)


     06/07/2013 Int - 1° EXC - CAC - CACIB -
Judge Dagmar Klein (RO)


    07/07/2013 Int - 1° EXC - CAC - CACIB - Judge Jorgen Hindse (DK)


We are very proud ... also many congratz to owner Cenk and his wife for putting him to these results and to give him a wonderful life .

 

 

 

** zondag 21/07/2013 : Golden Dog Trophy Luik - Belgie - CAC/CACIB  :

     Keurmeester : Mr Guido Schafer ( Dtsl )

     M.CH.Universum Xandro : 1° Exc Champion class + RCAC

     Y.CH.Perdita El Tomex : 3° Exc open class

 

** zondag 25/08/2013 : Bergen - Belgie - CAC : Keurmeester : Marcel Chamberlan (BE)

KAIO van RYCKOGIE : Excellent Intermediate class

LAVANDA  van RYCKOGIE : 2° very promising Youth Class ( only 10months old .. the youngest in her class 

 Varenne dei Cavalieri Templari : 1° very promising Youth Class

                 ( only 9months & 6days old ... so he was just 6days older than puppy and so the youngest in his class )

** zaterdag 07/09/2013 : JHD Netherland : judge : Ms. Angelika Hartmann ( Dtsl )


                                           
Varenne dei Cavalieri Templari :  2° excellent youth class  

 

** zondag 08/09/2013 : CACIB Luxemburg :  Judge : Mr. Victor van Raamsdonck ( B )

                             
                                         Varenne dei Cavalieri Templari :  2° excellent youth class 

 

=> with his 9,5months was he absolutely the youngest Youth in show .

     ( all the others where between 13 & 16 months old !!! ) ...  So he did a very good job .          

     Thanks to Judge v.Raamsdonck who told that he looks very good for his age but the winner from

     Spain had more chest allready with his 16 months

 

** zaterdag 14/09/2013 : Nationale Krefeld - Germany :  Judge : Mr.Boris Baic ( Slo )

                                            Varenne dei Cavalieri Templari :  1° excellent youth class 

                                                                                                         Anw.Dt.Jug.Ch.VDH

                                                                                                         Best Brindle Youth male

                                                                                                         Best Youth male  

 

 

                                            KAIO van RYCKOGIE : Excellent Intermediate class

                                                                                       Anw.Dt.Ch.VDH

                                                                                       Best Fawn male

 

 

**zaterdag 28/09/2013 : Maastricht - Nederland - CAC/CACIB : Judge :  P.v.Montfoort ( Ndl ) :

                                           Varenne dei Cavalieri Templari :  2° sg  youth class 

                                           KAIO van RYCKOGIE : Excellent Open class

                                                                                     

                                           Silivri - CAC/CACIB : Judge :  Mr Roberto Velez Pico ( P.R. ) :

 

                                           KLETO van RYCKOGIE : Excellent + CAC + CACIB + BOB + 3BIG

 

**zondag 29/09/2013 : Maastricht - Nederland - CAC/CACIB : Judge : Mss S.Lazic ( SRB ) :

                                        Varenne dei Cavalieri Templari :  3° sg  youth class 

                                        KAIO van RYCKOGIE : Excellent Open class + CAC + CACIB + BOS

   

                                         Silivri - CAC/CACIB : Judge :  M Andrea Klisha ( RS) :        

                                         KLETO van RYCKOGIE : Excellent + CAC + CACIB + BOB

 

                                         Both Kaio & Kleto are sons of our Int.CH.Wolf di Noi Vincere

                                        ( M.CH.Posseidon di noi Vincere x CH.Winona di Noi Vincere )

                                        and Y.CH.Itaca van de Patshoeve ( M.CH.Ido El Tomex x Bahija von                                                    Inspee )   

 

**zondag 06/10/2013 : Charleroi - Belgie - CAC : Keurmeester Castells Hadosa Alfonso ( Sp )

                                         Varenne dei Cavalieri Templari :  1° excellent  youth class

                                                                                                     ( thanks to handler Ruth )     

                                         KAIO van RYCKOGIE : 1°  Open class

                                                                 

 

**vrijdag 11/10/2013 : Dortmund - Duitsland - BUNDESSIEGER :
                                        Keurmeesters : Dhr Ralf Brinkmann ( Dtsl )
                                                                                                            
                                        Varenne dei Cavalieri Templari :  sg youth class
 
                                        ( the youngest dog in his class ! )
 
 
**zaterdag 12/10/2013 : Dortmund - Duitsland - Nationale : Keurmeester : Spelsberg ( Dtsl )
 
                                           Varenne dei Cavalieri Templari : 3°sg youth class
 
                                          ( again the youngest dog in his class ! )
 
 
**zondag 13/10/2013 : Douai - Frankrijk - CAC/CACIB : Keurmeester : Filiberto Arniella ( P.Rico 
 
                                        Universum Xandro :  Excellent Champion class + best brindle male
                                                                                                                                  +RCACIB 

 

**zaterdag 16/11/2013 : Kortrijk - B - CAC/CACIB : Keurmeester : Dedjy Tahjono ( ID )

                                           KAIO van RYCKOGIE : 2°  Intermediate class

                                           Varenne dei Cavalieri Templari : 1°sg youth class and become so 

                                           after 3 shows ( 3x 1° !!! ) 

                                                BELGIUM YOUTH CHAMPION !!!

                                           Lavanda van Ryckogie  : 1°sg youth class - her first show in youth class

 

**zondag 24/11/2013 : Ankara - T - CAC/CACIB : Judges  Mr. Ozan Belkis ( BOG ) & Mr.Umit                                                                                                                                                       (  BIS )

                                         KLETO van RYCKOGIE : Excellent 

                                                               CAC + CACIB

                                                        BOB + BOG2 + BIS !!!!!

               

**vrijdag 13/12/2013 : CAC/CACIB - Amsterdam - Nederland :

                                          Judge : Juan Naveda Carrero ( Spain ) 

                                          Lavanda van Ryckogie :  1°Excellent Youth classe +

                                                                                       best Youth bitch + best Youth  CACJ +

                                                                                       Best Bitch CAC  

                                                               BOB at the age of only 14months !!!! 

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2012

 

28/01/2012 : CAC/CACIB Moeskroen ( B ) : keurmeester Dhr. O.Donoque H. ( Ierl )

                       Perdita : open class : 2° sg

                       ( no boxer received an Excellent !!! )

 

05/02/2012 : CAC/CACIB Eindhoven ( Ndl ) :  keurmeester Dhr. J.R.Douma ( Ndl ) 

                       Kalixta : Jeugd / Youth class : 2° U + RCAC + second best female in Show

                                                                              ( at the age of only 10months !! ) 

                       Xandro : Open class :   3° sg

 

26/02/2012 : CAC/CACIB Gent ( B ) : Keurmeester Dhr. Frank Wildman ( GB )

                       Perdita : open class : 1° sg

                       Kalixta : Jeugd / Youth class : + Best Youth Female Fawn +

                                       Best Youth Female + Best Youth  + Best Fawn Female

 

11/03/2012 : CACIB  Douai ( Frkr ) :  Keurmeester Dhr. Joao Vasco Pocas ( Port ) 

                       Perdita : open class : 3° U                    

                       Xandro : Open class : 1° U + RCAC

 

31/03/2012 : Luxemburg - CACL/CACIB : Keurmeester Dhr. M van den Meutter ( B )  

                       Xandro : Open class : 2° U + RCAC

                       Kalixta : Jeugd / Youth class : 3° U

 

01/04/2012 : LG Düsseldorf - Dtsl : Keurmeester Dhr Carsten Berndt ( Dtsl ) : Jeugd

                                                                                      Dhr Uwe Werner ( Dtsl ) : Reu  

 

                       Xandro : Open class : 3° U

                       Kalixta : Jeugd / Youth class : 3°sg

 

11/05/2012 : VDH - Europasieger Ausstellung Dortmund :

                       Keurmeester Dhr Uwe Beyer ( Dtsl )

                       Kalixta : Jeugd / Youth class : 1°sg + Best Youth Female Fawn + Anw.Sch.Dts.

                                       Jug.CH.VDH + Golden Klub Medaille +      

   

 EUROPA JUGENDSIEGER

 

                2012 

 

12/05/2012 : Nationale Ausstellung Dortmund : Keurmeester Mevr. Inge gerwin ( Dtsl ) 

                       Kalixta : Jeugd / Youth class : 1°sg + Best Youth Female Fawn + Anw.Sch.Dts.

                       Jug.CH.VDH  

 

26 & 27/05/2012 - ATIBOX - WORLD BOXER SHOW 2012 - Parc de Saint-Cyr - Poitiers -

                                Frankrijk - 847 boxers

 

                               Doran :  Baby class : véél belovend ( 25 in zijn klasse )  

                               Kalixta : Jeugd / Youth class : 5° excellent !!!!!!   ( 37 in haar klasse )           

                               => ze moest dus als laatste uit de ring , net voor de 4 die terug moesten

                                     komen in de ere - ring !!!

                                => she had to leave the ring as last , just before the 4 who had come back

                                       in the ring of honor !!!

                               Perdita :  open class : excellent  ( 54 in haar klasse )

                               => was bij de laatste 12 in haar klasse !!!

                               => she was in the last 12 of her class !!!

                               Wolf : champion class : excellent  ( 14 in zijn klasse )

 

10/06/2012 : CAC/CACIB KC De Baronie - Tilburg ( Ndl ) :

                      Keurmeester Dhr J.J. van den Berg ( Ndl )   

                      Doran :  Baby class : BEST BABY MALE

                      Perdita : Open class : 2° excellent + RCAC / RCACIB 

                      Xandro : Open class : 1° excellent + CAC / CACIB + Best Male + BOS

                   

17/06/2012 : LG Keulen ( Dtsl ) : Keurmeester Dhr Walter Fiechter ( Dtsl )

                      Doran :  Baby class : vorgefürth 

                      Xandro : Open class : 2° excellent +  Res. Anw.Dts. VDH CH.

 

24/06/2012 : CAC/CACIB Uden ( Ndl )  : Keurmeester Dhr G. Schogol ( Georgie )

                      Perdita : Open class : 3° excellent 

                      Xandro : Open class : 1° excellent + RCAC / RCACIB  

                     

                    XANDRO became DUTCH CHAMPION !!!!!!!!

 

01/07/2012 : CAC/CACIB Genk ( B ) : Keurmeester Dhr Piet Roosenboom ( B )          

                       Perdita : Open class : 1° excellent + CAC / CACIB / Best Female /  BOB

                                        plaats in de ere - ring / place in the ring of honor 

 

15/07/2012 : LG Geisweid ( Dtsl ) : Keurmeester Dhr Peter Holzhausen ( Dtsl )

                      Xandro : Open class : 2° excellent +  Res. Anw.Dts. VDH CH.

              

     !!! Yesterday we also got these great results from Sweden !!!

     Kalixta : 1° Excellent + Best Junior Female - BEST JUNIOR - CAC  

                     she gets also the Price of Challenge !!!!

 

     Wolf :  2° Excellent Champion Class + CAC 


                 ( JUDGE : M. BRUNO DECISI - ITALY )            

 

                ( thanks to Sara Lindstedt &Kristoffer Hedström for the photos )       

     

 Many thanks to Jessica, Christian & Emilia for these great results!

    

zaterdag 21/07/2017 : Luik ( Belgie ) - CAC/CACIB :

                                        Keurmeester : Mevr. Ligita Zake ( Letland )                       

                                        Doran :  Puppy class : 1° Very Promissing + Best Puppy Male +

                                                                                                   Best Puppy   

                                        plaats in de ere - ring / place in the ring of honor

 

zondag 05/08/2012 : Sundsvall ( Zweden ) - CAC/CACIB - Boxer Special : 

                                     Keurmeester : Dhr  Joao Vasco Pocas ( Portugal )

                                    Kalixta : 1° Excellent + Best Female CAC - CACIB - 

 

                                          BOS

                                    Wolf :  1° Excellent + Best Male -  CAC - CACIB -

 

                                                                                BOB

 

                                  Fantastic results ..... I'M SO PROUD OF MY GIRL

                          & BOY

                          many thanks to Jessica & Christian ...  

 

12/08/2012 : JAHRESSIEGER ZWEDEN - Vårgårda - Judge : Annmarie Maeland   &

                                                                                                       Maritha Östlund-Holmsten ( Zwe )

                      Kalixta : 2° Best Youth Female + CAC ( 140 boxers )

                      Wolf :  5° Best Male + CAC  ( 140 boxers )

                      Thanks again to Jessica & Christian for handling 

 

25/08/2012 : Täby - Zweden :  Judge : Mr. Pedro Bispo ( Portugal ) 

                       Kalixta : Best Youth Female + Best female + CAC +

                                           BOS

                     

                       Wolf :  1° Best Champion Male + CAC  

                       Thanks again to Jessica & Christian for handling

 

                                        

 9/09/2012 : Krefeld - Germany :  Judge : Ms. Gudrun Martin ( Dtsl )

                      Xandro : Champion class : 1° excellent + Anw.Dts. VDH CH.  

 

           Best Brindle male + Best Male + BOB +

 

           RHEINLANDSIEGER + Dt.VDH Champion

 

           3° in Group 2 ( 47dogs )!!!  Judge : Mr. Boris Spoljarec ( Kroatie ) 

                   

 

23/09/2012 : Jahressieger Belgie : Keurmeester Mevr. Margot Egeblad ( Denemarken )

Deze was voor ons een wat mindere dag ... niet alleen door de resultaten maar ook door het slechte weer en de weeral niet perfecte organisatie ... maar dat zijn we intussen reeds gewoon ;-)

                                     XANDRO : 1° EXCELLENT champion class + CCC

                                     DORAN : 3° VERY PROMISING puppy class

                                     CORAZON :4° VERY PROMISING puppy class

                                    
                                              

                                          

BUT some excellent results from our KLETO van RYCKOGIE in Istanbul :

He did last weekend his first show and that with EXCELLENT results (
not yet 10months ......!!!!! )

saturday 22/09 : CAC : 1° Excellent + best youth brindle male + Best Youth
          
                                      male + best youth + JCAC + JBOB

                                      judge : Rui Oliviera


sunday 23/09 : CAC : 1° Excellent + best youth brindle male + best youth
 
                                   male + best youth + JCAC + BOB

                                   judge : Kamen Litov


KLETO is a son of our WOLF DI NOI VINCERE and our ITACA van de
 
PATSHOEVE
  
 
much thanks to owner CENK DILBAZ & family and to Kleto's trainer
 
                 
            
zondag 21/10 : Jahressieger IBC - Dtsl : Keurmeester Mevr. Gudrun Martin ( Dtsl )  
                         
                    CORAZON : 2° VERY PROMISING puppy class
 
                                              Vice - Jungstenjahressieger    
   
 
zaterdag 03/11/2012 :  Växjö - Zweden :  Judge : Mr. Bas Bosch ( Ndl ) 

                               Kalixta : Excellent + Best female + CAC

                                            +CACIB +BOS  

                                             Thanks again to Jessica & Christian for handling

 

zaterdag 24/11 : Amsterdam Winner - Ndl : CAC/CACIB :

                               Keurmeester Dhr Vasco Joao Pocas (Portugal) : Reu

                                                       Dhr Massimo Inzoli (Italië) : Teef
 
                       M.CH.Universum Xandro : 1°excellent in a very strong
                                                                 Champion Class
            
                         
 
                                    Corazon de Melon Klowsberry : 2°very promising in Puppy Class

             

        

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2011

zondag 16/01/2011 : Genk ( Belgie ) - CAC : Keurmeester : Dhr Piet Roosenboom ( B )

                              XANDRO : Intermediaire :  2U / excellent  +  RCAC 

 

zaterdag 29/01/2011 : Moeskroen ( Belgie ) - CAC/CACIB : Keurmeester : Mevr. E. Haapanieni ( Finland )

                                XANDRO :  Intermediaire : 1ZG / very good

 

zondag 06/02/2011 : Eindhoven ( NDL ) - CAC/CACIB : Keurmeester : Dhr. P. Jentgen ( Luxemburg )

                              XANDRO :  Intermediaire : 1U / excellent  

                                              CACIB +  RCAC        

                            

                              WOLF :   1U / excellent  + RCACIB      

 

zaterdag 12/02/2011 : Rheinberg ( Dtsl ) - CAC/CACIB - Internationale :Keurmeester:Mevr. Gudrun Martin ( Dtsl )                                      

                                XANDRO :  Intermediaire : 1U / excellent  

                                                         Anw.Sch.Dts. VDH CH.      

                                WOLF : Open : 2U / excellent 

                                                     Res. Anw.Dts. VDH CH.

 

zondag 27/02/2011 : Hoogstraten ( Belgie ) - CAC/CACIB : Keurmeester : Mevr. Birgitte Schjoth ( Denemarken )

                              XANDRO :  Intermediaire : 1U / excellent  

                                              CAC + CACIB + beste reu + BOB

                                    

                                              plaats in de ere - ring / place in the ring of honor  

                    

 

zaterdag 26/03/2011 : Luxemburg - CACL/CACIB : keurmeester : Mevr. Ginette Hufschmid ( Zwitserland ) 

                                XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse :  2U / excellent  + RCACL

                                WOLF : Kampioenenklasse / Champion Klasse : 4U  / excellent

 

zondag 03/04/2011 :  Landesgruppen Ausstellung Neuss ( Dtsl ) : keurmeester : Dhr. Peter Holzhausen ( Dtsl )

                               XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse :   1U / excellent 

                                                                        Anw.Sch.Dts. VDH CH.

                                                        Golden Klub Medaille

 

maandag 25/04/2011 : Leeuwarden - ( NDL ) - CAC/CACIB : Keurmeester : Mevr. N.G.Timmermans - Kadenko ( N )

                                 WOLF :  Kampioensklasse / Champion Klasse : 1U / excellent / vorzuglich

                                 CAC + CACIB + beste reu + BOS

 

                    Wolf became also DUTCH CHAMPION !!

  

zondag 01/05/2011 : Landesgruppen Ausstellung Trier ( Dtsl ) : keurmeester : Mevr. Angelika Hartmann ( Dtsl )                                                                 

                               WOLF :  Kampioensklasse / Champion Klasse : 1U / excellent

                                                                                                Anw.Sch.Dts. VDH CH.

                                                          Golden Klub Medaille 

 

                               XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse :   1U / excellent  

                                                                        Anw.Sch.Dts. VDH CH.

                                                        Golden Klub Medaille 

 

zaterdag 07/05/2011 : FCI-Jahrhundertsieger-Ausstellung Dortmund ( Dtsl ) :

                                keurmeester :  Dhr. Walter Fiechter ( Dtsl ) 

                                WOLF :  Kampioensklasse / Champion Klasse : 3U / excellent

                                XANDRO :  Intermediaire :   1U / excellent 

                                            Anw.Sch.Dts. VDH CH.

                            Golden Klub Medaille 

 

                                hiermee werd Xandro reeds  "officieus"  VDH CHAMPION !!!

                                ( 5 Anw Sch Dts VDH CH. in minder dan 3 maanden !!!!! ) 

                                with that result Xandro became already "unofficially" VDH Champion 

                                (  5 Anw Sch VDH CH in less than 3 months !!!! ) 

                                Xandro war dies bereits "inoffiziell" VDH-Champion 

                                ( 5 Anw Sch  VDH CH  in weniger als 3 Monate !!!! )

 

zondag 08/05/2011 : VDH-Europasieger Ausstellung Dortmund ( Dtsl ) : keurmeester : Dhr Peter Holzhausen ( DTSL ) 

                              XANDRO :  Intermediaire :  U / excellent

     

zondag 29/05/2011 : ATIBOX Santa Maria di Sala - Venetie - Italie : 

                                   XANDRO :  Intermediaire :  U / excellent  ( bij de laatste 10 in een groep van 30 !! )

     

zaterdag 11/06/2011 : Kampioenschapsclubmatch Nederlandse Boxerclub - Lelystad : keurmeester : Bebber (dts)  

                                WOLF :  Kampioensklasse / Champion Klasse : 3U / excellent

                                XANDRO :  Intermediaire :   2U / excellent  

 

maandag 13/06/2011 : Arnhem - Ndl -  CAC/CACIB : keurmeester :  Dhr D.J. Baars ( Ndl )

                                  XANDRO :  Intermediaire : 1U / excellent 

                                                  CAC + CACIB + beste reu + BOS   

                                     

zaterdag 02/07/2011 : Echt - Ndl - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr v Raamsdonk ( Ndl )                                       

                                XANDRO :  Intermediaire :   2U / excellent  + RCACIB

                                  

vrijdag 08/07 :  Parijs - Frankrijk : Championnat de France : Mevr. Laamanen Kirsi ( Fin )  

                       XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse :   1U / excellent

                             BEST BRINDLE MALE  BEST MALE + CACS 

 

                                  BOB 

 

              CHAMPION OF FRANCE

 

zaterdag 27/08/2011 : Rotterdam - Ndl - CAC/CACIB :

keurmeester : Janusz Opara ( Polen ) : BB & PP

                        Igor Mioc ( Kroatie ) : Adults        

         XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse : 1U / excellent 

                                                                                     CAC + CACIB + beste reu + BOS  

                        ITACA : Open class : 4U/ excellent

                        KALIXTA : Baby Class : 2 very Promising / véél belovend

 

vrijdag 02/09/2011 : Leeuwarden - Ndl - CAC : keurmeester : Dhr. Martin v d Weijer ( Ndl )

                              XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse : 1U / excellent  
 

                                                                                              RCAC 

 

zaterdag 03/09/2011 : Leeuwarden - Ndl - EURO DOG SHOW : keurmeester : Dhr John Williams ( Ndl ) - reuen

                                                                                                           Dhr Bojan Matakovic ( HR ) - teefjes


                                 WOLF :  Kampioensklasse / Champion Klasse : 4U / excellent   

                                 XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse :   2U / excellent     

                                 KALIXTA : Baby Class : 1 very Promising / véél belovend

                                            Best female Baby + Best Baby +

                              European Winner Baby

 

zaterdag 17/09/2011 : Jahressieger Duitsland - Kaiserslautern : keurmeester : Ralf Brinkman ( Dtsl ) 

                                 KALIXTA : Baby Class :  very Promising / véél belovend

                                                ( 19 baby's in the class : only the best baby was chosen )

zondag 18/09/2011 :  Jahressieger Duitsland - Kaiserslautern : keurmeester : Uwe Werner ( Dtsl )

                               XANDRO :  Intermediaire / Zwischenklasse :   5sg / excellent    

                                               ( 14 dogs in class )

 

zondag 25/09/2011 : Jahressieger Belgie - Rumbeke : keurmeester : Roland Bebber ( Dtsl ) - Teven

                                                                                                Mar Rodríguez Antón ( Spj ) - Reuen 

                               XANDRO :  Intermediaire :   2U / excellent  + RCCC

                               KALIXTA : Baby Class :  2° very Promising / véél belovend

                               PERDITA : Jeugdklasse / Youth Class : 4U / excellent 

 

zaterdag 01/10/2011 : Zwolle - Ndl - CAC/CACIB :  keurmeester : A.Stubs ( Ierland )

                                XANDRO :  Open klasse :   1U / excellent  + RCAC/RCACIB

                                PERDITA : Intermediaire : 1U/ excellent  + RCACIB

 

zondag 30/10/2011 : Leuven - B - CAC/CACIB :  keurmeester : Wilfried Peper ( Dtsl )

                              PERDITA : Intermediaire : 4sg  

                                  

zondag 06/11/2011 : Bleiswijk - Ndl - CAC/CACIB : keurmeester : Johanson ( Zweden )                                  

                              XANDRO :  Open klasse :   2U / excellent  

                              PERDITA : Intermediaire  : 1U/ excellent 

                                             CAC + CACIB + beste teef + BOS

 

zaterdag 26/11/2011 : Amsterdam Winner - Ndl - CAC/CACIB : keurmeester : Derek Smith ( GB )

             PERDITA : Intermediaire : 1U/ excellent

                                 KALIXTA : Puppy Class : 2° Very Promising + 2° Best Puppy of Breed

 

zaterdag 10/12/2011 : Wijchen - Ndl - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr. E. Wieldraaijer ( Ndl )

                                 XANDRO :  Open klasse :   2U / excellent 

                                 PERDITA : Intermediaire : 2sg

                                 OPMERKING / NOTE !!!! 

                                 -----------------------------

                                 De 7 aanwezige gele boxers kregen ALLEMAAL een !!!!

                                 Bij de 6 aanwezige gestroomde boxers , werd er SLECHTS 1x een ( XANDRO )   

                                 gegeven , de overige 5 gestroomde boxers ( waaronder  PERDITA ) kregen  

                                 slechts een ZG !!!!

                                            

                                 All the 7 present fawn boxers , get EXC !!!           

                                 From de 6 present brindle boxers , only  XANDRO get EXC ; the other 5 brindles

                                 ( including PERDITA ) get VG !!!! 

                                    

 

                                  

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2010 WOLF & ITACA & JANOUS

10/01/2010 : 37° Schaal der Kempen - Hoogstraten ( Belgie ) - CAC/CACIB

                      Keurmeester : Mevr. Myriam Vermeire ( Belgie )

                      ITACA :   Puppyklasse : 1° Véél Belovend / Very Promising

                                                        BESTE PUPPY / BEST PUPPY  

                                                       plaats in de ere - ring / place in the ring of honor

                                  

                      WOLF :   Intermediaire / Zwischenklasse : 2° Uitstekend / excellent                               

                                                            

07/02/2010 : 33° Int. Kampioenschapstentoonstelling Eindhoven ( NDL ) - CAC/CACIB

                    Keurmeester : Dhr. E. Wieldraaijer ( Nederland )

                    ITACA :  Puppyklasse : 1° Véél Belovend / Very Promising

                                BESTE PUPPY / BEST PUPPY

                   plaats in de ere - ring / place in the ring of honor

                     

                     WOLF :  Intermediaire / Zwischenklasse : 1° Uitstekend / excellent

                                RCAC/RCACIB

 

14/02/2010 : 12° Ambiorix Trofee Genk ( Belgie ) - CAC

                    keurmeester : Dhr. R. Vanhoenacker ( Belgie )

                    ITACA : Puppyklasse : 1° Véél Belovend / Very Promising

                                BESTE PUPPY / BEST PUPPY

                   plaats in de ere - ring / place in the ring of honor

                    

 

28/02/2010 : 43° Flanders Dog Show Gent ( Belgie ) - CAC/CACIB

                    keurmeester : Dhr. Joseph Van Hummelen ( Belgie )

                    ITACA : Jeugdklasse : 1° Beste Jeugdteef

 

07/03/2010 : 50° Internationale Kampioenschapstentoonstelling Groningen ( NDL ) - CAC/CACIB

                    keurmeester : Dhr. Roel Venema ( Nederland )

                    WOLF : Intermediaire / Zwischenklasse : 1° Uitstekend / excellent / vorzuglich

                               CAC/CACIB - BESTE REU - BOS  

                      

20/03/2010 : 16° Internationale Kampioenschapstentoonstelling Leiden ( NDL ) - CAC/CACIB

                    keurmeester : Dhr. P.W.J.M. van Montfoort ( Nederland )

                    ITACA : Jeugdklasse : 4° ZG

                    WOLF : Intermediaire / Zwischenklasse : 1° Uitstekend / excellent

                              CAC/CACIB - BESTE REU - BOB 

                   en werd later in de ere-ring 3° geplaatst in Groep 2 en dit

                   van 38 deelnemende honden !!!

                           keurmeester : Dhr. Piet Roosenboom ( Belgie )

 

                      => Best Male , BOB , and became later in the ring of honour 3° of

                           Group 2 ( 38 participating dogs !!! )

                      => Besten Rude , BOB , und wurde en den Ehrenring 3° in den

                           Gruppe 2 ( 38 teilnehmede Hunde !!! )

 

27/03/2010 : 80° Internationale Dog Show Luxemburg - CACL/CACIB

                    keurmeester : Dhr. Valery Novikov ( Rusland )

                    ITACA : Jeugdklasse : 2U - jeugdRCACL

                    WOLF :Intermediaire / Zwischenklasse : 1U / excellent / vorzuglich 

                                 CACL

 

01/05/2010 : Rasspeciale van de Belgische Boxerclub met Clubkampioen Certificaten (CCC) Roeselare ( Belgie )

                    keurmeester : Mevr. Fearn Pynegar ( United Kingdom )

                    ITACA : Jeugdklasse : 1U - Beste Gele Jeugdteef - Beste Jeugdteef - BESTE

                                   JEUGD - CCC

                               Youth class : 1excellent - Best Yellow Youthbitch - Beste Youthbitch -

                                   BEST YOUTH - CCC

                     

                      WOLF : Intermediaire / Zwischenklasse : 1U / excellent / vorzuglich - CCC

                             

                      

07/05/2010 : VDH - Europasieger Dortmund ( Dtsl )  keurmeester : Mevr. Angelika Hartmann ( Dtsl ) : Reu

                                                                                             Mevr. Brigitte Muller ( Dtsl ) : Teef

                     => 129 ingeschreven boxers !!!                         

                    => SLECHTS 3 Belgische deelnemers !!!! 

                      ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth class : SG ( hoogst haalbare !!! )

                      WOLF : Intermediaire / Zwischenklasse : U / excellent / vorzuglich

                     

 

16/05/2010 : Jonge Hondendag Flevoland ( NDL )   keurmeester : Dhr. Roel Venema ( Ndl )

                    ITACA :  teven 9 t/m 12 maanden : véél belovend / very promising / vielsprechende

                                 => 17 deelnemers in haar klasse !

                    JANOUS :  teven 3 t/m 4 maanden : 2° véél belovend / very promising / vielsprechende

 

24/05/2010 : 37° Pinkstershow Arnhem ( NDL ) - CAC/CACIB   keurmeester : Dhr. P. Muntean ( Roe )

                    WOLF : Intermediaire / Zwischenklasse : 1U / excellent / vorzuglich

                                 

                    ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 2U / excellent / vorzuglich 

 

30/05/2010 : Landesgruppenzuchtschau Alsdorf ( DTSL ) keurmeester : Mevr. Spelsberg ( Dtsl ) - Reuen

                                                                                                  Dhr. Piasentin ( Dtsl ) - Teven 

                     WOLF : Open / Offene klasse : U / excellent / vorzuglich

                     ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 2SG

                                 RESERVE ANWARTSCHAFT Deutscher Jugend Champion VDH

                     Er waren 101 ingeschreven boxers !!!!!

 

06/06/2010 : 54°Internationale Hondententoonstelling KC de Baronie Tilburg ( NDL ) - CAC/CACIB

                    keurmeester : Dhr. J.H.Eberhardt ( Dtsl )

                    WOLF : Open / Offene klasse : 2U / excellent/ vorzuglich

                    ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 2SG                    

                    JANOUS : Baby klasse : 1VB / Very Promising / vielsprechende

                                 BESTE BABY / BEST BABY 

                    plaats in de ere - ring / place in the ring of honor 

                        

 

13/06/2010 : Internationale Hondententoonstelling Douai ( Frankrijk ) - CAC/CACIB

                      keurmeester : Dhr. Joao Vasca Pocas ( Portugal ) 

                      WOLF : Open / Offene klasse : 1U / excellent / vorzuglich

                                 CAC / CACIB - BESTE REU - BOB - plaats in de ere-ring !!!

                    Best Male - BOB & a place in the ring of honour

                      

                      Itaca : jeugdklasse : 1U 

                                BESTE GELE JEUGDTEEF - BESTE JEUGDTEEF

                   BEST YELLOW YOUTH BITCH - BEST YOUTH BITCH

                    


20/06/2010 : Internationale dogshow Outdoor Uden ( NDL ) - CAC/CACIB

                    keurmeester : Mevr. Nadija Timmermans - Kadenko ( Ndl )

                    WOLF : Open / Offene klasse : 1U / excellent / vorzuglich

                               CAC / CACIB - BESTE REU - BOB 

                   plaats in de ere - ring waar hij 6° werd van GROEP 2 van

                        39 deelnemende honden !!!       keurmeester : Dhr. J. Willams ( Ndl )

                               => Best Male , BOB , and became later in the ring of honour 6° of

                            Group 2 ( 39 participating dogs !!! )

                       => Besten Rude , BOB , und wurde en den Ehrenring 6° in den

                            Gruppe 2 ( 39 teilnehmede Hunde !!! )

                  ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 1U

                                 BESTE JEUGDTEEF - BESTE JEUGD - JEUGD CAC !!!!

                    BEST YOUTH BITCH - Best YOUTH - YOUTH CAC !!!!

                       

 

18/07/2010 : Lokerse Winner ( B ) - CAC   keurmeester : Dhr. Victor van Raamsdonk ( B )

                                                           voorziene keurmeester was Dhr. Rafael Malo Alcrudo ( Spj )

                     ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 1ZG

                                 BESTE GELE JEUGDTEEF / Best yellow youth bitch 

                     


                    JANOUS : Babyklasse : 1VB / Very Promising / Vielsprechende

                                  BESTE BABY / BEST BABY 

                                 plaats in de ere - ring / place in the ring of honor 

                     

 

28/08/2010 : 33° Internationale Kampioenschapstentoonstelling Rotterdam ( NDL ) - CAC/CACIB

                    keurmeester : Mevr. C. Muldoon ( Ierland )

                    ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 1U

                               BESTE JEUGDTEEF - JCAC

                   BEST YOUTH BITCH - Youth CAC

                                                 &

                   RCAC en dit op de leeftijd van slechts 15maanden !!!

 

05/09/2010 : 81° International Dog Show Luxemburg - CAC/CACIB

                    keurmeester : Mevr. Jadranka Smojver - Selimovic ( Kroatie )

                    WOLF : Open / Offene klasse : 2U - RCACL

                    ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 1U 

                                BESTE JEUGDTEEF - BEST YOUTH BITCH

                   plaats in de ere - ring / place in the ring of honor

                      

                  Luxemburgs Jeugdkampioen !!!!!

 

 

19/09/2010 : Jahressiegerausstellung Duitsland - Wardenburg 

                    keurmeester : Dhr. Bernard Kafka ( Frankrijk )

                    => 457 ingeschreven boxers !!!

                    WOLF : Open / Offene klasse : 5U  (  22 honden in zijn klasse !! )

 

26/09/2010 : Internationale Rashondententoonstelling Maastricht ( NDL ) - CAC/CACIB

                    keurmeester : Dhr. R.Malo Alcrudo ( Spj )

                    voorziene keurmeester was Dhr. B. Schwartz ( USA )

                    ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 3ZG                     

                    JANOUS : Puppyklasse : BESTE PUPPY / BEST PUPPY

 

15/10/2010 : Nationale Ausstellung Dortmund ( Dtsl ) :  keurmeester : Dhr. Walter Fiechter ( Dtsl )

                   ITACAJeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 3 Sg  

                   WOLF : Open / Offene klasse : 2U + Res. Anw. Schaft DT.CH.VDH

 

17/10/2010 : Bundessieger Ausstellung Dortmund ( Dtsl ) : keurmeester : Dhr. Ralf Brinkmann ( Dtsl ) : teven

                                                                                                      Dhr. Toni Piasentin ( Dtsl ) : reuen

                    ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 3 Sg 

                    WOLF : Open / Offene klasse : 2U + Res. Anw. Schaft DT.CH.VDH

 

24/10/2010 : Internationale hondententoonstelling Utrecht ( NDL ) : keurmeester : Mevr. I.Y.Onstenk - Schenk

                   ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : sg

 

07/11/2010 : Internationale Hondententoonstelling Bleiswijk ( NDL ) - CAC/CACIB :

                    keurmeester : Dhr. F. Kane ( G.B. ) 

                    ITACA : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 2U

                    WOLF : Open / Offene klasse : 1U/excellent/vorzuglich + CACIB

                               Hiermee werd WOLF op de leeftijd van slechts 28 maanden

                   reeds INTERNATIONAAL SHOW KAMPIOEN !!!!

                                                                                         

 

20/11/2010 : 47° Eurodogshow Kortrijk ( B ) - CAC/CACIB : keurmeester : Mevr. Deconinck - Derycke A.M.

                   JANOUS : Jeugdklasse / Jugendklasse / Youth Class : 1U

                                 BESTE GESTROOMDE JEUGDTEEF 

                    BEST BRINDLE YOUTH BITCH

                    JUGEND SIEGER GESTROMTE HUNDIN

 

27/11/2010 : 121° Winner Amsterdam ( NDL ) - CAC/CACIB : keurmeester : Dhr. Peter Holzhausen ( DTSL )

                   ITACA : Intermediaire / Zwischenklasse :  1U

                   WOLF : Open / Offene klasse : 1U/excellent/vorzuglich             

 

13/12/2010 : 33° Internationale Hondententoonstelling Wijchen ( NDL ) - CAC/CACIB : 

                   keurmeester : Dhr.M.E.J.v.d. Weijer ( Ndl ) 

                   WOLF : Open / Offene klasse : 2U

 

19/12/2010 : 114° Internationale Rashondententoonstelling Brussel ( Belgie ) - CAC/CACIB : 

                    keurmeester : Dhr. Marc Van Den Meutter ( Belgie )

                    WOLF : Open / Offene klasse :1U/excellent/vorzuglich

                    RCAC/RCACIB - Brussels Winner 

                                  

              

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2009 WOLF

LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN ( op een leeftijd van slechts 9 maanden !! )

Champion des Jeunes de Luxembourg ( à l'age de 9 mois !! )

Champion of Luxemburg ( on the age of 9 months !! )

 

24/01/2009 : Moeskroen ( Belgie ) : puppyklasse : 1B / promising

21/02/2009 : Hoogstraten ( Belgie ) : puppyklasse : 1VB / very promising

22/03/2009 : Alverna ( Ndl ) : Jonge hondendag : 1° Reu Klasse 9 - 11 maanden

28/03/2009 : LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN

                   CHAMPION des JEUNES de LUXEMBOURG 

                   YOUTH CHAMPION LUXEMBURG

                     

19/04/2009 : Drenthe ( Ndl ) : Jonge hondendag : 1° ; Beste Reu - Best Male - Besten Rude

                                                                                                BOB

                                                                                    

01/05/2009 : Rasspeciale Clubkampioenschap Belgie : jeugdklasse : 1U / excellent

                                                                                               Beste Jeugd / Best Youth

                                                                                                                   CCC

02/05/2009 : Europasieger Dortmund ( Dtsl ) : jeugdklasse / youth : 4 sg  ( 113 boxers )

20/06/2009 : Jahressieger Nederland : jeugdklasse / youth : 4U / excellent  ( 189 boxers )

12/07/2009 : Aachen ( Dtsl ) : jeugdklasse / youth : 4sg  ( 120 boxers )

19/07/2009 : Lokeren ( Belgie ) : jeugdklasse / youth : 1U / excellent

                                                                              jeugdwinner / youth winner / jugendsieger

                                                                                              BOB      

2009 : Jahressieger Belgie : intermediaire : 3U / excellent

03/10/2009 : Charleroi ( Belgie ) : intermediaire  : 1U / excellent

                                                                       RCAC/RCACIB

24/10/2009 : Leuven ( Belgie ) : intermediaire : 1U / excellent

                                                                   CAC/CACIB

14/11/2009 : Eurodogshow Kortrijk ( Belgie ) : intermediaire : 1U / excellent

                                                                                       RCAC/RCACIB

12/12/2009 : Brussel ( Belgie ) : intermediaire : 1U / excellent     

                                                                                   
RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2009 ITACA

30/08/2009 : Tertre / St Ghislain ( Belgie ) : 1VB / very promising 

                                                              Beste baby / best baby

                                                              plaats in de ere-ring / ring of honour

 

27/09/2009 : Jahressieger Belgie : 1VB gele teefjes babyklasse / 2° Beste Baby

                                                1very promising yellow female babyclasse / 2° Best Baby

                                                    

03/10/2009 : Charleroi ( Belgie ) : 1VB / very promising

                                                 Beste Baby / Best Baby    

                                                 plaats in de ere-ring / ring of honour

14/11/2009 : Eurodogshow Kortrijk ( Belgie ) : 1VB / very promising

                                                                  Beste Baby / best baby

                                                                  plaats in de ere-ring / ring of honour

12/12/2009 : Brussel ( Belgie ) : 1VB puppyklasse / puppyclasse

                                              Beste puppy / Best Puppy

                                              plaats in de ere-ring / ring of honour  

                            

                             

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE 2009 DAIKY

03/10/2009 : 46° Internationale Hondententoonstelling Charleroi ; CAC/CACIB ; Keurmeester : Mevr. Deconinck -

                    Derijcke A.M.

                    DAIKY : 1U Open Klasse  RCAC/RCACIB

 

25/10/2009 : 20° Internationale Hondententoonstelling Leuven - Lovaniumtrofee ; CAC/CACIB ; Keurmeester :

                   Dhr. Thord Bystrom ( Zweden )

                   DAIKY : 1U Open Klasse                

RESULTATEN/RESULTS/ERGEBNISSE  2008 GAZELLE & WOLF

in 2008 behaalde GAZELLE 3X een 1U in de JEUGDKLASSE TEVEN en werd ze tevens uitgeroepen tot JEUGDPRINSES !

WOLF kreeg zowel in de BABYKLASSE als in de PUPPYKLASSE telkens een Veel Belovend !